Pievienojies Jaunajiem Vanagiem


Jaunie Vanagi ir vienmēr priecīgi, ja kāds vēlas iesaistīties organizācijā. Ja esi izlēmis kļūt par biedru, tad:

  1. aizpildi anketu zem šī raksta
  2. atnāc uz biedru sapulci
  3. iepazīstini ar sevi klātesošos

Un tad klātesošie biedri nobalsos (kas protams 99,9% gadījumā ir pozitīvs) vai uzņemt tevi biedrībā, jo pie mums valda demokrātija.

Kāpēc kļūt par biedru? 

  • Mūsu biedriem ir visas iespējas realizēt sevi un  savas idejas JV pasākumu uzdevumu veidošanā vai esošo uzdevumu uzlabošanā, izpausties savā jomā, pielietot praksē savas iemaņas un macīties ko jaunu gan darot patstāvīgi, gan no citiem, gan darbojoties kopā. Tu varēsi izdomāt, uzbūvēt (būs arī kas palīdzēs) un pēc tam skatīties kā komandas cenšās izpildīt uzdevumu un tad vērtēt izpildījumu. Protams, Vanagiem ir virkne ar atstrādātajiem un labi zināmajiem uzdevumiem, kurus vien drusku vari uzlabot vai pārlabot, ar tiem arī varēsi iepazīties un izmēģināt uz savas ādas.
  • Biedram ir iespēja piedalīties organizatoriskos darbos: redzēt kā top mūsu sači un citas izklaides, gūt pieredzi un pēc tam pielietot to prakse pašam esot pasākuma koordinator
  • am. Vienmēr būs atbalstītāji-mentori, pieredzējuši Jaunie Vanagi, kuri labprāt dalās ar savu pieredzi un ieteikumiem.
  • Biedri ir pirmie, kuri uzzina par Jauno Vanagu pasākumiem, vai tās ir sacensības, vai apmacības, vai brīvā laika izklaide. Biedriem priekšroka.
  • Biedriem vienmēr būs kompānija traki aktīvai atpūtai, it īpaši pie dabas.
  • Vēl arī neliels bonus biedriem – atlaide sacensībām, ja vēlies piedalītes, nevis organizēt vai tiesāt.

Kā kļūt par brīvprātīgo?

Ja nevēlies iesaistīties kā biedrs, tu vari būt brīvprātīgais, kas palīdzētu īstenot mūsu pasākumus. Bieži vien uz pasākumiem meklējam darba rokas vai vismaz tiesnešus, kas pasākuma laikā būtu atbildīgi par kādu no uzdevumiem un spētu komandām izstāstīt kā jāpilda uzdevums un tos arī novērtēt kā izpildīts vai mēģināts. Informāciju meklē mājaslapā vai facebook lapā, kur var atrast brīvprātīgo anketu, kuru jāaizpilda, un mēs ar tevi sazināsimies. Brīvprātīgiem tiek nodrošināta ēdināšana uz pasākuma laiku un transportēšana, un laba kompānija.