Zvirbuļa taka 2022


Kad putniņi aktīvi rosīsies katrā Latvijas nostūrī un arī mums pašiem garastāvoklis kļūs tāds pacilātāks, tad arī “Zvirbuļa taka” celsies spārnos! Kvests pie dabas dalībniekus vedīs cauri savādai pasaulei, kura sastāv no trim ciematiem un dažādiem pārbaudījumiem 24 stundu garumā.


No citiem mūsu rīkotajiem pasākumiem šis atšķiras ar to, ka tā patiesi ir spēle, nevis sacensības uz ātrumu. Netiek novilktas striktas robežas, iezīmēta trase un uzlikts laika limits. Komandas šķetina spēli un tās pavedienus, lai noslēgumā finišētu atjautīgākie un veiksmīgākie.


Dalībniekiem 24 stundu garumā būs jāpraktizē runas un prāta māksla, lai tiktu pie uzdevumu pildīšanas. Ap pusnakti tiks atklāta šīs iedomātās pasaules leģenda un komandu paveiktais tiks vērtētas pēc iegūtajiem artefaktiem.Norises vieta: Sējas pagasts, Saulkrastu novads
Norises laiks: 20.-21. maijs.


Komandu sastāvā, kā jau ierasts jābūt abu dzimumu pārstāvjiem, taču šoreiz četru cilvēku sastāvā.Dalības maksa: 20 eur jauniešiem (līdz 18 g.v.), 30 eur – pārējiem.Dalībnieku vecums: no 7 gadiem līdz opīšu vecumam (no 7 – 18 gadiem nepieciešama vecāku atļauja).

Zvirbuļa takas 2022 nolikums: https://ej.uz/zvirbulis22

Vecāku atļauja: https://failiem.lv/f/dcw8mus4y

Pieteikuma anketa: https://ej.uz/zt22